EDİRNE’DE YİNE ELEKTRİK KESİNTİSİ!

Şükrüpaşa, 1. Murat ve Fatih Mahallelerinin bazı kesimlerinde elektrik kesintisi yapılacak
Bu haber 2016-12-21 21:14:44 eklenmiş ve 3787 kez görüntülenmiştir.

 TREDAŞ Edirne İşletme Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Elektrik Dağıtım Merkezi’nde arızalı malzeme değişim çalışması nedeniyle 22 Aralık 2016 Perşembe günü 9.30- 13.30 saatleri arasında 4 saat süreyle Şükrüpaşa Mahallesi’nin bazı kesimlerine elektrik verilemeyeceği bildirildi.

  Yarın 4 saatlik kesintiden etkilenecek yerler şöyle:

 “Şükrüpaşa Mahallesinin Gölet Tesisleri, Bahiye Üçok Caddesi ve civarlan, Doktor Ragıp Kazancıgil Sokak, Hüseyin Solmaz Sokak, Necati Seçkin Sokak, Şehit Tuncay Güdücü Sokak, Adalet Kasrı Sokak, Aydın Demir Sokak, Merzifonlu Karamustafa Sokak, Kav gaz Tabya Sokak, İlhan Koman Sokak, Şehit Ersan Yenice Caddesi, Alper Yazoğlu Caddesi, Hacısalim Efendi Sokak, Kırcaali sokak, Mehmet Atabay Sokak, Hacı Osman Sokak ve IMKB Kız Meslek Lisesi, Hoca Ahmet Yasevi Caddesi, Şerif Bilgen Caddesi, Gelibolu Sokak, Süleyman Yuğnak Sokak, Cahit İslatince Sokak, Karaali Sokak, Yağlı Güreş Sokak, Hasan Maksutoğlu Caddesi, Prof. Ömer Lütfi Barkan Caddesi, 8. Cadde ve bağlı sokakları, Şehit Güven Sokak ve bağlı sokaklar çalışma süresince enerjisiz kalacak.

 

  Öte yandan 1. Murat Mahallesi’nde de Elektrik Dağıtım Merkezi’nde arızalı malzeme değişim çalışması nedeniyle 23 Aralık 2016 Cuma günü 9.00- 12.00 saatleri arasında 3 saat süreyle elektrik kesintisi yapılacak.

 Kesintiden etkilenecek yerler şöyle:

  1.Murat Mahallesi’nin Haşim İşcan Caddesi ve civarları, 4 ve 6 sokakları, Talatpaşa Caddesi’nin sanayi sitesi bölgesinde kalan kısmı, İzzet Arseven Caddesi ve Alpaslan Yalkın Caddesi arasında kalan yerleşim alanı,

  Fatih Mahallesi’nin Ali Rıza Ataktürk Caddesi, Margi Otel ve Outlet Tesisleri çalışma süresince enerjisiz kalacak.

 

 

  Yetkililer, elektrik kesintileriyle ilgili daha geniş bilgi için Alo 186 Elektrik Arıza telefonuna başvuruda bulunulması gerektiğini bildirdi.

ETİKETLER : EDİRNE’DE YİNE ELEKTRİK KESİNTİSİ!
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Edirne\\\'nin İlk Ve Tek Yerel Televizyonu
© Copyright 2016 Edirne\\\'nin İlk Ve Tek Yerel Televizyonu. Tüm hakları saklıdır. Bu site Edirne Televizyonu haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır..
INSTAGRAM
Edirne Televizyonu Instagram Profili
KARİYER
ADAŞ TRAKYA GİYİM
TWITTER
Edirne Televizyonu Twitter Profili