BASIN MENSUPLARINA SERTİFİKA

Edirne Gazeteciler Derneği’nin, Trakya Kalkınma Ajansı 2017 Teknik Destek Programı kapsamında düzenlediği “Basın Mensupları Kapasite Geliştirme Projesi’ eğitimine katılan basın mensupları sertifikalarını düzenlenen törenle aldı.
Bu haber 2017-10-27 19:45:32 eklenmiş ve 597 kez görüntülenmiştir.

Edirne Gazeteciler Derneği’nin, Trakya Kalkınma Ajansı 2017 Teknik Destek Programı kapsamında düzenlediği 21 saatlik “Basın Mensupları Kapasite Geliştirme Projesi’ eğitimini tamamlayan yaklaşık 50 basın mensubu sertifika aldı. Edirne Gazeteciler Derneği tarafından Hayal Bahçesi’nde düzenlenen törene Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren, Basın Enformasyon İl Müdürü Uğur Ülgen, Edirne Gazeteciler Derneği Başkanı Derya Sarılarlı ve basın mensupları katıldı.

Basının kamuoyunu aydınlatmak gibi çok önemli bir göreve sahip olduğunu belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Her meslekte olduğu gibi kendini yenileme, tazeleme, günün şartlarına uyma, teknolojiyi yakalama ve sürekli hizmet içi eğitimler veren, kendimizi bir anlamda yabancı bir deyim ama doğru bir deyim update etmemiz, geliştirmemiz gerekiyor.” dedi.

Edirne Gazeteciler Derneği Başkanı Derya Sarılarlı da, Edirne Gazeteciler Derneği olarak “Basın Mensupları Kapasite Geliştirme” eğitimine verdikleri katkıdan ötürü Trakya Kalkınma Ajansı’na ve katılan meslektaşlarına teşekkür etti.

Törende daha sonra Edirne Valisi Günay Özdemir, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren, Basın Enformasyon İl Müdürü Uğur Ülgen, Edirne Gazeteciler Derneği Başkanı Derya Sarılarlı ve Edirne Tava Ciğeri Koruma ve Kalite Derneği Başkanı Bahri Dinar basın mensuplarına sertifikalarını takdim etti. 

 

ETİKETLER : BASIN MENSUPLARINA SERTİFİKA EDİRNETV ETV
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Edirne\'nin İlk Ve Tek Yerel Televizyonu
© Copyright 2016 Edirne\'nin İlk Ve Tek Yerel Televizyonu. Tüm hakları saklıdır. Bu site Edirne Televizyonu haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır..
INSTAGRAM
Edirne Televizyonu Instagram Profili
KARİYER
ADAŞ TRAKYA GİYİM
TWITTER
Edirne Televizyonu Twitter Profili