DOĞAN, GÜVEN TAZELEDİ

Trakya Gazeteciler Derneği’nin genel kurulu yapıldı. Dernek Başkanı Orhan Doğan, üyelerin oylarıyla yeniden dernek başkanlığına seçildi.
Bu haber 2017-12-24 20:07:00 eklenmiş ve 383 kez görüntülenmiştir.

Trakya Gazeteciler Derneği’nin 12. Genel Kurulu büyük bir katılımla dernek binasında gerçekleştirdi. Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illeri ile bu illere bağlı ilçelerden gelen gazetecilerin oylarının tamamını alan Trakya Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Orhan Doğan güven tazeledi.

Genel kurul toplantısına üye gazetecilerin yanı sıra Edirne Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Uğur Ülgen ve Birim Sorumlusu Bülent Demircan da katıldı.

Türkiye Gazeteciler Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Lütfü Karakaş'ın divan başkanlığını yaptığı genel kurulda gündem maddeleri okundu.

Trakya Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Orhan Doğan, geçtiğimiz dönemde yaptığı faaliyetleri anlattı. Trakya'da gazetecilerin haklarını savunmak için çalışmalar yürüttüklerini dile getiren Doğan, yeni dönemde işsiz kalan gazeteciler için de çalışmalar yapacaklarını söyledi.  Doğan, dernek olarak Türkiye Gazeteciler Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Lütfü Karakaş’ın özverili çalışmalarıyla mevcut dernek binasının yanı sıra 25 dernek üyesinin TOKİ’den ev sahibi olduğunu, Karakaş’a bir vefa borçları olduğunu ifade etti.

 Doğan'ın konuşmasının ardından yönetim kurulu faaliyet raporu ve denetim kurulu faaliyet raporu okunarak oy birliğiyle ibra edildi.

Ardından seçime geçildi. Dernek başkanı Orhan Doğan Doğan, üyelerin oylarıyla yeniden Trakya Gazeteciler Derneği Başkanlığına seçildi. 

Doğan başkanlığındaki Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Mutlu Akbaşak, Tamer Yavuz, Emre Sedef, Metin Karakuş, Yavuz Göktaş, Işık Şahin, Koray Ustabaşı, Murat Yayın.

  Denetim Kurulu ise;Bekir Tüccar, Cemile Liman, Erkan Ekşi.

Federasyon Delegeleri;

Lütfü Karakaş, Orhan Doğan, Metin Karakuş, Mutlu Akbaşak.

 

ETİKETLER : DOĞAN GÜVEN TAZELEDİ EDİRNETV ETV
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Edirne\'nin İlk Ve Tek Yerel Televizyonu
© Copyright 2016 Edirne\'nin İlk Ve Tek Yerel Televizyonu. Tüm hakları saklıdır. Bu site Edirne Televizyonu haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır..
INSTAGRAM
Edirne Televizyonu Instagram Profili
KARİYER
ADAŞ TRAKYA GİYİM
TWITTER
Edirne Televizyonu Twitter Profili