EDİRNE KADINLARDA BİRİNCİ OLDU

Kuşak Güreşi Gençler Türkiye Şampiyonasını erkeklerde Konya, kadınlarda ise Edirne takım olarak birinci tamamladı.
Bu haber 2018-08-08 21:05:54 eklenmiş ve 166 kez görüntülenmiştir.

Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu tarafından Edirne'de düzenlenen Kuşak Güreşi Gençler Türkiye Şampiyonası sona erdi.

Trakya Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 75. Yıl Spor Salonu'nda gerçekleştirilen müsabakaların ardından, madalya ve kupa töreni düzenlendi.

Şampiyonanın takımlar sıralamasında, erkeklerde Konya birinci, Sakarya ikinci, Burdur üçüncü olurken, kadınlarda ise Edirne birinci, Sakarya ikinci ve Karaman üçüncü sırayı aldı.

Ferdi müsabakalarda kilolara göre dereceye giren sporcular şöyle oldu:

- Kadınlar 44 kilo’da

1. Zehra Tekin (Van)

2. Medine Ünsal (Isparta)

3. Gökçe Ersoy (Sivas)

3. Fatma Alpagut (Afyon)

 

48 kilo’da

1. Melike Dereli (Sakarya) 

2. Aynur Çelik (Konya)

3. Fidan Türkmen (Adıyaman)

3. Zeynep Mete (Sakarya)

 

52 kilo’da

1. Damla Tuncer (Kahramanmaraş)

2. Gökçe Güneş (Sakarya)

3. Ayşegül Vural (Burdur)

3. Aynur Eryiğit (Karaman)

 

57 kilo’da

1. Dilay Tekin (Edirne)

2. Merve Önegi (Konya)

3. Sevcan Yılmaz (Bartın)

3. Hatice Boztaş (Van)

 

63 kilo’da

1. Dilem Bahçuvan (Edirne)

2. Selin Çakıcı (Edirne)

3. Semiha Açelya Kolukısa (Karabük)

3. Fatmanur Altunbaş (Karaman) 

 

70 kilo’da

1. Burcu Aksoy (Edirne)

2. Şeydanur Çiçek (Manisa)

3. Rüveyda Aslan (Kastamonu)

3. Busenur Tok (Mersin)

 

+70 kilo’da

1. Ebru Atabay (Karaman)

2. Neyzanur Arı (Karaman) 

3. Gözde Çil (Bartın)

3. Sıla Sargın (Bartın)

 

Erkekler 55 kilo’da

1. Mehmet Türkan (Kilis)

2. Arda Gencer (Bartın)

3. Recep Akyalçın (Afyon)

3. Eren Çatak (Edirne)

 

60 kilo’da

1. Yusuf Kantar (Sakarya)

2. Ahmet Kandırıcı (Konya)

3. Gökhan Yıldırım (Sivas)

3. Tunahan Demir (Edirne)

 

66 kilo’da

1. Burhan Karatavuk (Kütahya)

2. Ali Sait Balcı (Burdur)

3. Burak Taşkırık (Konya)

3. Kamet Serçeli (Karaman)

 

73 kilo’da

1. Sinan Taygan (Van)

2. Sedat Durmuş (Sakarya)

3. Yüşa Emir Ahmetoğlu (Edirne)

3. Ahmet Can Şenol (Sakarya)

 

81 kilo’da

1. Ahmet Mersin (Bilecik)

2. Muhamed Dağdeviren (Adıyaman)

3. Baran Solak (Manisa)

3. Eren İn (Edirne)

 

90 kilo’da

1. Ahmet Çiftçi (Konya)

2. Alper Beğer (Manisa)

3. Baran Akpınar (Sinop)

3. Kemal Tarık Pakyürek (Adana)

 

+90 kilo’da

1. Erdem Safa Yaşar (Kastamonu)

2. Hüseyin Kılıç (Burdur)

3. Halil İbrahim Badak (Afyon)

3. Halil Öğer (Manisa)

ETİKETLER : EDİRNE KADINLARDA BİRİNCİ OLDU EDİRNETV ETV
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Edirne\'nin İlk Ve Tek Yerel Televizyonu
© Copyright 2016 Edirne\'nin İlk Ve Tek Yerel Televizyonu. Tüm hakları saklıdır. Bu site Edirne Televizyonu haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır..
INSTAGRAM
Edirne Televizyonu Instagram Profili
KARİYER
ADAŞ TRAKYA GİYİM
TWITTER
Edirne Televizyonu Twitter Profili