27 Haziran 2022
23.8 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEASAYİŞEDİRNESPOR, TEKNİK DİREKTÖR CAHİT ERÇEVİK İLE SÖZLEŞME İMZALADI

EDİRNESPOR, TEKNİK DİREKTÖR CAHİT ERÇEVİK İLE SÖZLEŞME İMZALADI

-

18 yıl aradan sonra 3. Lige çıkan ve geçen sene kıran kırana mücadele ederek ligde kalmayı başaran Edirnespor, bir kez daha teknik direktör Cahit Erçevik ile sözleşme imzaladı.
 

Bu sezonda da birlikte çalışma kararı alındığı için Edirnespor yönetimine teşekkür eden Edirnespor Teknik Direktörü Cahit Erçevik, geçen sezon son 10 hafta kala başladığı Edirnespor serüveninde bu sene final yapmak için el birliğiyle hareket edileceğini söyledi. Edirnespor’da görev almaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Erçevik, “inşallah her şeyin en güzeli olur” açıklamasında bulundu.

Edirnespor Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Üner de, geçen sezonun ikinci yarısında başarılı bir süreç geçirdiklerini ifade etti. Sezonu hedefin üzerinde bitirdiklerinin altını çizen Üner, 2021-2022 sezonu için teknik kadroyla anlaşmanın sağlandığını söyledi. Üner, en kısa zamanda iç ve dış transferlere de başlanacağı müjdesini verdi.

Edirnespor’un Sportif Direktörü Murat Baytaroğlu da, Edirnespor’u 3. Lig de iyi bir pozisyona getirmek için el birliğiyle çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Edirnespor’da Teknik Direktörü Cahit Erçevik, Sportif Direktörü Murat Baytaroğlu, Yardımcı antrenör Ertuğrul Dağaltın, Kaleci antrenör Serkan Erbay ve Yardımcı antrenör Ümmet Bora Sönmez görev yapıyor.


Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi