25 Şubat 2024
11.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEABDURRAHMAN MAHALLESİ’NE GENÇ MUHTAR ADAYI

ABDURRAHMAN MAHALLESİ’NE GENÇ MUHTAR ADAYI

-

32 yaşındaki Halis Ercan Karabulut, Abdurrahman Mahallesi’nde muhtar adayı oldu. Tüm ekibini gençlerden kurduğunu belirten Karabulut, mahalledeki tüm vatandaşlar için projeler üretmek adına aday olduklarını ifade etti.

32 yaşındaki Halis Ercan Karabulut, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Edirne’nin Abdurrahman Mahallesi’nden muhtar adayı oldu. Mahallede gördüğü eksiklikler nedeniyle aday olduğunu söyleyen Karabulut, aza kadrosunun da çok genç olduğunu ifade etti. Mahalledeki vatandaşların moralini yükseltmek adına çeşitli etkinlikler düzenlemeyi planladıklarını dile getiren Karabulut, her yaş grubundan vatandaşın hayatına olumlu etki etmek istediklerini belirtti.


Karabulut, “Mahallemizde gördüğüm çok eksiklik olduğu için muhtar adayı olmak istedim. Aza kadromuz da çok genç. Bir vatandaşımız bizden bir yardım istediği zaman koşturabilecek potansiyeldeyiz. Verdiğimiz vaatlerin arasında yapamayacağımız hiçbir şey yok. Mahallemizde çocuk oyun parklarına ihtiyaç var. Yaşlılar için güzel yollara ihtiyacı var. Sokak aydınlatmaları olmayan mahalle araları var. Güvenlik kamerası yerleştirilmesi gereken mahalle araları var. En önemlisi de geçtiğimiz bu zor dönemde mahallemizdeki insanların kafalarının rahatlaması için güzel etkinlikler düzenlemeyi düşünüyoruz. Bebeklere yönelik aktivitelerimiz de olacak. Her yaş grubu için projelerimiz mevcut.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side