25 Temmuz 2024
20.4 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEADAY ADAYI FİLİZ GENCAN AKIN PARTİLİLERLE BULUŞTU

ADAY ADAYI FİLİZ GENCAN AKIN PARTİLİLERLE BULUŞTU

-

4 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek ön seçim öncesi partililerle bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Filiz Gencan Akın, “Size söz veriyorum; Edirne’mizde Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyet değerlerimizi sonsuza kadar yaşatacak, Cumhuriyet Halk Partisi bayrağımızı daha uzun yıllar boyunca dalgalandıracağız.” dedi.


Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Filiz Gencan Akın, üyeler ve halkla buluştu. Büyük kalabalık tarafından karşılanan Akın’a STK temsilcileri ve siyasiler de destek verdi. Burada bir konuşma yapan Akın, göreve gelmesi durumunda Edirne’de yaşayan herkese eşit davranacağını belirtti.


Akın, “Çıktığım bu yolda toplumun her kesimini kucaklayacak, sorunları birlikte çözecek ve daha aydınlık bir gelecek inşa etmek için çalışacağım. Gençlerin, kadınların sesi olacağım. Şeffaf, adil, tutarlı ve katılımcı bir yönetim anlayışı ile şehrimizi yönetmek en büyük amacım. Ayrımcılık yapmadan yöneteceğime söz veriyorum. Kentimizin kültürel, sosyal ve toplumsal çeşitliliğine özen gösteren, ayrımcılık yapmaksızın bir yönetim vadediyorum. Edirne’de yaşayan herkese eşit davranacağım. Bu şehri hep beraber yöneteceğiz.” dedi.

Yeni bir başarı hikayesini hep birlikte yazacaklarını da dile getiren Akın, “Edirne, yüreği Mustafa Kemal Atatürk sevgisiyle dolu insanların kentidir. Cumhuriyetin ve Cumhuriyet Halk Partisinin kalesidir. Size söz veriyorum; Edirne’mizde Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyet değerlerimizi sonsuza kadar yaşatacak, Cumhuriyet Halk Partisi bayrağımızı daha uzun yıllar boyunca dalgalandıracağız. Bunu; kadınlarımız, gençlerimiz, ağabeylerimiz, ablalarımız bu kentte yaşayan her bir bireyle bu kente sevgiyle aşkla bağlı herkesle hep birlikte başaracağız. Yolumuz açık ve aydınlık olsun.”dedi.
Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side