2 Şubat 2023
8.9 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEADD YÖNETİM KURULU BELLİ OLDU

ADD YÖNETİM KURULU BELLİ OLDU

-

Atatürkçü Düşünce Derneği Edirne Şubesi 15’inci olağan genel kurulunda yapılan seçimde; Celil Özcan, Kahmuran Aladağ, Gökay Bilgin, Gülcan Bozan, Seray Selvili, Barış Kır ve İsmail Sedat Buyruk yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Edirne Şubesi 15’inci genel kurulu, bugün dernek binasında bulunan Muammer Aksoy Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Genel kurula; siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda dernek üyesi katılım gösterdi. Divan Başkanlığını İsmail Bilgi’nin yaptığı genel kurul; saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Yönetim ve denetim kurulu ile mali bütçe raporlarının okunup ibra edilmesinin ardından konuşan mevcut şube başkanı Celil Özcan, Atatürkçü Düşünce Derneği çatısı altında görev yapmaktan onur ve gurur duyduğunu ifade etti.

Özcan, “Hep arkadaşlarla da paylaşıyorum; burada hep güzel insanlar var. Bazen duygulanıyorum. Dışarıda parkta otursak, 1-2 arkadaş da yanımızda olsa, onlarla çay-kahve içsek deriz. Biraz dinleniriz. Burada aslında farklı bir şey yapmıyoruz. Gidip sadece hesap ödemiyoruz, çayı – kahveyi kendimiz yapıyoruz. Bakıyorsunuz saysan her bir arkadaşın katkısı var. Burada tribünlere oynama da yoktur. 500 lira para ödüyor üyemiz, ‘benim ismim geçmesin’ diyor. Ya da kendi cebinden burs veriyor. Böyle bir üye profili var burada. O güzel insanlarla burada çay-kahve içiyoruz, etkinlik yapıyoruz. Arkadaşlarıma da hep söylediğim şu; bu güzel insanların keyfini çıkarın, bu güzel tablonun. Her birinin de bir katkısı var. Böyle bir güzel bir tabloda, böyle güzel insanlar içerisinde onurla, gururla görev yaptım, keyif aldım. O nedenle herkese çok teşekkür ederim.” dedi.

Özcan’ın konuşmasının ardından yönetim, denetim, disiplin kurulu ve genel merkez delege seçimlerine geçildi. Yönetim kurulu için 7, denetim kurulu için 3, disiplin kurulu için 3 ve genel merkez delegeliği için 4 olmak üzere toplam 17 ismin belirleneceği seçimlerde; 32 kişi adaylık için ismini yazdırdı.

Yapılan seçim sonucunda Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Celil Özcan, Kahmuran Aladağ, Gökay Bilgin, Gülcan Bozan, Seray Selvili, Barış Kır ve İsmail Sedat Buyruk Dernek Başkanı ise Çarşamba günü gerçekleştirilecek yönetim kurulu toplantısında belirlenecek.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi