4 Ağustos 2022
20.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEAK PARTİ BEĞENDİK BELDE BAŞKANLIĞI YENİ HİZMET BİNASI AÇILDI

AK PARTİ BEĞENDİK BELDE BAŞKANLIĞI YENİ HİZMET BİNASI AÇILDI

-

AK Parti Beğendik Belde Başkanlığı’nın yeni hizmet binası düzenlenen törenle açıldı.

Edirne’nin Keşan ilçesine bağlı AK Parti Beğendik Belde binasının açılışı teşkilatın yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Açılış törenine; AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Keşan İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın, AK Parti Keşan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Beril Üğdül, AK Parti Edirne Beğendik Belde Başkanı Salim Değişçi, İl Başkan Yardımcılar, İl Genel Meclis üyeleri ve partililer katıldı.

AK Parti’nin en güçlü özelliklerinden bir tanesinin teşkilatçı yapısı ve her bir vatandaşa temas eden güçlü teşkilatı olduğunu dile getiren AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Keşan’da gönül belediyeciliği anlayışıyla vatandaşlara hizmet götürmeye, ilçe başkanlığı tarafında ise her bir vatandaşa tek tek ulaşmaya devam ettiklerini söyledi.

Yeni yerine taşınan Beğendik Belde Başkanlığının ilçede, beldede daha güçlü daha etkili olacağını ifade eden Başkan İba, “Beğendik’te ulaşamadığımız kalp bırakmayacağız! Tebdili mekanda ferahlık vardır der atalarımız… Beğendik Teşkilatımız da yeni mekanında, belde başkanımız Salim Değişçi yönetiminde çok güzel işlere imza atacak.” dedi.

AK Parti Edirne İl Başkanlığı olarak tüm güçleriyle, tüm destekleri ve varlıklarıyla Beğendik Belde Teşkilatı’nın yanında olmaya devam edeceklerini aktaran Başkan İba, “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere çizmiş olduğu istikamette 2023 hedefimiz için 7’den 70’e tüm hemşehrilerimize tek tek ulaşacak ve gönüllerinde yerimizi sağlamlaştıracağız! Bu yolda birlikte yürüyecek, sadece ilçe ilçe değil! Tüm hemşehrilerimizi hak ettikleri Edirneye kavuşturacağız inşallah. Beğendik Belde Başkanlığımızın yeni binası hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından yeni belde başkanlığının açılış kurdelesi kesildi.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi