24 Haziran 2022
15.5 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEAK PARTİ UZUNKÖPRÜ VE MERİÇ İLÇE BAŞKANLARI DEĞİŞTİ

AK PARTİ UZUNKÖPRÜ VE MERİÇ İLÇE BAŞKANLARI DEĞİŞTİ

-

AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanlığı’na atanan Önder Kuruşar ve Meriç İlçe Başkanlığı’na atanan İbrahim Bilgiç ilk tanıtım toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya katılan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, yeni başkanlara görevlerinde başarılar dilerken, bu zamana kadar görev almış başkanlara da teşekkür plaketi takdim etti.

AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in başkanlığında gerçekleştirilen istişare toplantısının ardından geçtiğimiz hafta AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanlığı’na atanan Önder Kuruşar ile AK Parti Meriç İlçe Başkanlığı’na atanan İbrahim Bilgiç, partililer ve basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıya katılan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, yaptığı konuşmada, “Edirne’nin her bir bölgesi gibi, Uzunköprü’nün de en iyisine layık olduğunu bildiklerini ve buna ulaşmak için çabaladıklarını aktardı.

Uzunköprü’nün çok kıymetli olduğunu söyleyen AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “Uzunköprülü hemşerilerimin hak ettikleri hizmete, hak ettikleri değere kavuşamadıklarını görüyoruz. Biz, Edirne’mizin her bir bölgesi gibi, Uzunköprü’müzün de en iyisine layık olduğunu biliyor, bunun için çabalıyoruz. Bildiğiniz gibi AK Parti Edirne Teşkilatı olarak, Uzunköprü İlçemizde bir bayrak devri gerçekleştirdik. AK Parti’nin üstün hizmet anlayışını temsil etmek üzere Teşkilat Başkanımız tarafından Uzunköprü İlçe Başkanı olarak görevlendirilmiş Önder Kuruşar Başkanımızı ziyarete geldik” dedi.

Uzunköprü’de hizmet yarışının devam edeceğini söyleyen Başkan İba, “Yeni kurulacak teşkilatımızla da bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da el ele destek vererek çalışmaya devam edeceğiz. Rabbim güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Uzunköprü’nün sorunlarıyla her zaman yakından ilgilendik. Bundan sonra da elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bu dönemde belki de en çok yatırım yaptığımız ilçemiz Uzunköprü olmuştur. Yatırımlarımıza da devam edeceğiz. Tüm yatırımlarımızın takipçisi olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Uzunköprü’deki toplantının ardından AK Parti Meriç İlçe Başkanlığı’na atanan İbrahim Bilgiç’i ziyaret eden Başkan İba, görevinde başarılar dileyerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi