30 Mayıs 2024
12.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEAK PARTİ’NİN 4’ÜNCÜ ADAY ADAYI BARMANBAY OLDU

AK PARTİ’NİN 4’ÜNCÜ ADAY ADAYI BARMANBAY OLDU

-

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilmesi beklenen yerel seçimler için AK Parti’de Belediye Başkanı Aday Adaylığı başvuruları devam ediyor. Resmi başvurusunu gerçekleştiren 4’üncü kişi, radyo programcısı ve esnaf Metin Barmanbay oldu.

AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adaylığı için bir başvuru da radyo programcısı ve Saraçlar caddesinde uzun yıllardır esnaflık yapan Metin Barmanbay’dan geldi. Barmanbay, AK Parti’ye bugüne kadar oy vermemiş insanların bile kendisini desteklediğini ve aday olması halinde parti çalışmalarına dahi destek vereceklerini kaydetti.

Barmanbay, “Şehrin eksikliklerini ve yapılamayanları hiyerarşik ilişkiler doğrultusunda toparlayacağımı zannediyorum. İkili ilişkilerime güveniyorum. Var olan belediye başkanı kendince bir şeyler yaptı. Altyapı sorunumuz ve asfaltlama çalışmalarını neredeyse bitirdi. Ben Allah nasip ederse bu şehri hiç kimsenin hayal dahi edemeyeceği güzelliklerle buluşturmak istiyorum. İktidarın, başta da benim için yaşayan efsane lider olan Recep Tayyip Erdoğan’ın gücünü, iktidarın yatırım gücünü Edirne’ye getireceğim. Yapacaklarımla ilgili daha fazla kopya vermek istemiyorum. Rakipler elbette var ama kendime rakip olabilecek tek bir kişiyi görüyorum. Var olan il başkanımız son derece güzel bir çalışmanın içerisinde. Olur da İl Başkanı Belgin İba aday olmazsa kendimden başka rakip göremediğimi belirtmek istiyorum.” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side