22 Haziran 2024
17.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEAKDAĞ, ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

AKDAĞ, ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

-

Kurtuluş Mahallesi Muhtar Adayı Önder Akdağ ve aza ekibi bugün Trakya Üniversitesi’nden emekli akademisyenler ve vatandaşlarla bir araya geldi. Mahallenin sorunlarını bildiklerini ve çözüm adına yol haritasını çıkardıklarını belirten Akdağ, “Daha yaşanabilir bir Kurtuluş Mahallesi hayalimiz gerçek olacak.” dedi.


31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerde Kurtuluş Mahallesi’nden Muhtar Adayı olan Önder Akdağ, mahallede yapmayı planladığı çalışmaları Trakya Üniversitesi’nden emekli akademisyenler ve vatandaşlarla paylaştı. Akademisyenleri mahallede gezdiren Akdağ, daha yaşanabilir bir mahalle için fikir alışverişinde bulundu.

Akdağ, yapmayı hedefledikleri projelerle ilgili akademisyenlerden bilgi aldıklarını ifade etti.

Akdağ, “Bugün Kurtuluş Mahallesi’nde saha çalışmalarımıza devam ediyoruz. Saha çalışmalarımız sırasında hocalarımız ziyarete gelerek bizleri onurlandırdılar. Bizlerde mahallemizde yapmak istediğimiz projelerimizi anlattık. Kendilerinin de görüşlerini aldık. Umut ediyoruz ki daha güzel ve daha yaşanabilir bir Kurtuluş Mahallesi hayalimiz gerçek olacak.” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side