23 Şubat 2024
8.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEAKSAL: EDİRNE’NİN EN BÜYÜK EKSİĞİ AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ İLE TANIŞMAMASI

AKSAL: EDİRNE’NİN EN BÜYÜK EKSİĞİ AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ İLE TANIŞMAMASI

-

Ak Parti MKYK Üyesi Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne’de yerel hizmet bakımından Ak Parti Belediyeciliğinin eksikliğinin görüldüğünü söyledi. Cumhurbaşkanı Başdanışmanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda konuşan Aksal, muhalefet partilerini eleştirerek, altılı masanın yedinci ayağını HDP’nin oluşturduğunu ifade etti.

Ak Parti MKYK Üyesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne’nin 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde Ak Parti belediyeciliği ile tanışacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanlarının katıldığı programın açılışında konuşan Milletvekili Aksal, 2023 ve 2024 yılında yapılacak seçimlerin önemine vurgu yaptı.

Aksal, “Edirne’de sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. 2 günlük bir program için Edirne’desiniz. Gezerken göreceksiniz, Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle hizmet yerelde başlıyor. Maalesef Edirne’nin en büyük eksikliği Ak Parti belediyeciliği ile tanışamamış olmasıdır. Yoksa hükümet anlamında çok güzel hizmetler yaptık. İşte son olarak Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Selimiye Camii’nin etrafının düzenlemesini yaptık. İnşallah bu teşkilatla, arkadaşlarımızın gayretiyle 2024 yılında Edirne’mizi Ak Belediyecilikle tanıştıracağız. Ondan önce önümüzde 2023 yılı var. Bakıyorsunuz karşıda altılı masa ama yedinci ayağı da var biliyoruz, göstermek istemeseler de HDP. Allahın izniyle biz üzerimize düşeni yapacağız. 2023 yılında tekrar Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı yapacağız. Artık bu bir beka meselesi haline gelmiştir. Durmadan gece gündüz çalışarak üzerimize düşeni inşallah yapacağız. Cumhurbaşkanı Başdanışmanları da iki gün Edirne’de olacaklar. Onlar da sahadan aldıkları izlenimleri Cumhurbaşkanına iletecekler” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side