1 Aralık 2023
16.6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEAKSAL: EN AZINDAN MUHALEFETİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

AKSAL: EN AZINDAN MUHALEFETİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

-

ETV ekranlarında yayınlanan Gündem Özel programının konuğu olan AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal önemli açıklamalarda bulundu. Aksal, “Kıymetli Edirneliler, belki iktidarı değiştiremeyeceksiniz ama en azından muhalefeti değiştirebilirsiniz.” diye konuştu.

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, dün Edirne Televizyonu ekranlarında yayınlanan Gündem Özel programına konuk oldu. Mehmet Şenol moderatörlüğünde yayınlanan programda önemli açıklamalarda bulunan Aksal, muhalefetin değişmesi gerektiğini belirterek seçmenleri sandığa davet etti.

Aksal, “CHP seçmeni veya Millet İttifakı’nda olan arkadaşlarımız, kıymetli Edirneliler, belki iktidarı değiştiremeyeceksiniz ama en azından muhalefeti değiştirebilirsiniz. Türkiye’nin gerçekten güçlü bir muhalefete ihtiyacı var. Bence Kılıçdaroğlu’na iyi bir ders vererek muhalefeti değiştirirseniz belki başına daha yapıcı bir muhalefet gelir. Demokrasilerde muhalefet çok önemlidir. İktidar için de çok önemlidir. Biz iktidar partisi olarak güçlü bir parti istiyoruz. Ben tekrar tüm seçmenlere tekrar sandığa gidip iradelerini sandığa yansıtmalarını istiyorum. Seçimleri biz burada yaşıyoruz. Hiçbir yere gitmeye niyetimiz yok.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side