21 Mayıs 2024
25 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEAKSAL: İCRAATLARIMIZIN ULAŞTIĞI YERE SİZİN HAYALLERİNİZ BİLE ULAŞAMAZ

AKSAL: İCRAATLARIMIZIN ULAŞTIĞI YERE SİZİN HAYALLERİNİZ BİLE ULAŞAMAZ

-

Ak Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’nın Millet Bahçesi ile ilgili eleştirilerine sosyal medya hesabından yanıt verdi. Aksal, “Bizim icraatlarımızın ulaştığı yere sizin hayalleriniz bile ulaşamaz. Siz kafanızı Millet Bahçesiyle yormayın” dedi.

Ak Parti MKYK Üyesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı, Edirne Milletvekili Fatma Aksal, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’ya yanıt verdi.

CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Söğütlük İzzet Arseven Kent Ormanı ve Mesire Yeri’nin Millet Bahçesi olarak düzenlenecek olmasına tepki göstererek, Edirne’nin Millet Bahçesi’ne değil okula ihtiyacı olduğunu belirtmişti.

Ak Parti Milletvekili Fatma Aksal, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “bizim icraatlarımızın ulaştığı yere sizin hayalleriniz bile ulaşamaz. Siz kafanızı Millet Bahçesi ile yormayın” dedi. Selimiye Meydanı’nın 8 yıl boyunca mezbelelik halde durduğunu hatırlatan Aksal, “Selimiye Meydanı’nın düzenlemesini Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız eliyle biz yaptık. Millet Bahçesi de Selimiye Meydanı kadar güzel olacak. Çocuklarımızın koşup oynadığı, hemşerilerimizin yürüyüş yaptığı, gençlerimizin bisikletle dolaşıp Millet Kıraathanesinde kitap okuduğu, yemyeşil tertemiz bir alan olacak” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side