30 Kasım 2023
6.6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEAKSAL’DAN EYT AÇIKLAMASI

AKSAL’DAN EYT AÇIKLAMASI

-

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edilen Emeklilikte Yaşa Takılanlar düzenlemesi hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti olarak toplumsal sorunlarda çözüm odaklı yaklaşımlar sergilediklerini ve birçok soruna çözüm getirdiklerini ifade etti.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar düzenlemesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi. Komisyonda gerçekleştirilen görüşmelere AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal da katıldı. Düzenlemenin kabul edilmesinin ardından açıklamalarda bulunan Aksal, AK Parti olarak tüm toplumsal sorunlarda çözüm odaklı yaklaşımlar sergileyerek, birçok soruna çözüm getirdiklerini vurguladı.
Aksal tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“AK Parti olarak hiçbir meselede, meseleyi samimiyetten uzak çözmek maksatlı, siyasete malzeme yapmak maksatlı yaklaşımlarda bulunmadık. Kurulduğumuz günden beri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde toplumun sesine kulak verdik ve toplumun taleplerine çözüm ürettik. Geçmiş yıllardaki gerçeklerden uzak, kopuk uygulamaların kamu bütçesine getirdiği yükleri hepimiz biliyoruz. Ülkemizdeki temel alt yapı sorunlarını çözdükten sonra, toplumun sesine kulak vererek EYT meselesini de ele aldık ve bir çözüme kavuşturduk. AK Parti, toplumun sesine kulak veren, toplumsal talepleri dikkate alan, çözüm üreten bir parti olduğu içindir ki yirmi yılı aşkın bir süredir bu milletin teveccühüne mazhar olmuştur. Hiç şüphemiz yok ki önümüzdeki seçimlerde de bu millet tercihini; samimiyetten uzak; meseleleri çözmek yerine, siyasete malzeme yapmak isteyenlere değil, bu ülkenin sorunlarını çözenlerden yana kullanacaktır. Bakanlık bürokratlarımızı, milletvekillerimizi, emeği geçenleri tebrik ediyorum; hepsine teşekkür ediyorum.”

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side