27 Eylül 2022
19.3 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEAKSAL’DAN GAYTANCIOĞLU’NUN İDDİALARINA SERT TEPKİ

AKSAL’DAN GAYTANCIOĞLU’NUN İDDİALARINA SERT TEPKİ

-

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu’nun, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun cevaplaması istemiyle TBMM’ye verdiği soru önergesindeki Keşan’da yaşayan bir vatandaşın ikamet adresinin silindiği yönündeki iddialara açıklık getirdi. Vatandaşın oturduğu evi satıp başka eve taşındığını açıklayan Aksal, “Bunu seçim yaklaşırken vatandaşlarımızın ikamet adresleri siliniyor diye açıklamak her zaman yaptığınız gibi yalan siyasetidir” dedi.

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu’nun, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun cevap vermesi istemiyle TBMM’ye verdiği soru önergesindeki Keşan’da yaşayan bir vatandaşın ikamet adresinin silindiği yönündeki iddiaları açıklık getirdi.

  Aksal, Gaytancıoğlu’nun Keşan’da yaşayan vatandaşın seçim yaklaştığı için yıllardır oturduğu evinden ikametinin silindiği iddialarına tepki gösterdi.

 Milletvekili Fatma Aksal, Keşan’da yaşayan bir ailenin ikamet adresinin silindiği iddialarıyla ilgili şunları kaydetti:

 “Bu vatandaşımız oturduğu evi satmış ve kendisi başka bir eve taşınmıştır. Evi satın alan vatandaşımız elektrik ve su faturaları ile ikamet kaydı yaptırırken, satan şahsın da ikameti düşmüş oluyor ve yeni adresini de bildirim yapmıyor. Olay sadece bundan ibaret ve vatandaşın kendi takipsizliğidir. Siyaseten bir durum söz konusu değildir ve olamaz da. Bunu seçim yaklaşırken vatandaşlarımızın ikametleri adresleri siliniyor diye açıklamak her zaman yaptığınız gibi yalan siyasetidir.”

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi