Edirne’de alkollü sürücünün kullandığı otomobilin başka otomobil ile çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Edirne’nin Babademirtaş Mahallesi Tekkekapı Caddesi’nde, E.A’nın kullandığı otomobil ile N.F’nin kullandığı otomobil kafa kafaya çarpıştı. Kaza yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kazada yaralanan otomobil sürücüsü N.F. olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kazaya karışan araçların çekici yardımıyla olay yerinden kaldırılmasıyla trafik normale döndü.
E.A’nın 98 promil alkollü olduğu belirlenirken, sürücü ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.
Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.