14 Nisan 2024
12.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEALTUNHAN’IN ÇÖP İSYANI!

ALTUNHAN’IN ÇÖP İSYANI!

-

Edirne’nin Keşan Yayla sahilinde etrafa gelişi güzel atılan çöpler, turistik tesis işletmecilerinden iş insanı Mustafa Altunhan’ın tepkisine neden oldu. Toplanan çöpleri sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Altunhan, “çocuk bezlerini bile kumun altına sokmuşlar. Bu nasıl bir insanlık dışı olay anlamadım” diyerek tepkisini dile getirdi.

Uzun bayram tatili nedeniyle sahil bölgelerine akın eden tatilcilerden bazılarının çöplerini çöp konteynırı yerine gelişi güzel etrafa atması, pes dedirtti.

Keşan Yayla sahilinde turistik tesis işleten Edirneli iş insanı Mustafa Altunhan, tesisinde etrafa atılan çöplerden oluşan çöp yığınını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşarak tepki gösterdi.

Bundan sonra tesisine gelecek tatilcilerden dışarıdan yiyecek içecek getirmelerine izin vermeyeceğini söyleyen Altunhan, etrafta bırakılan çöplerin insanlık dışı bir olay olduğunu ifade ederek tepkisini dile getirdi.

Altunhan, “insanlık yapıyorum, kumsala yiyeceğini içeceğini getirsinler diye ama getirdiğiniz gibi giderken de çöplerinizi götürseniz. Şimdiden sonra kimse yiyecek içecek getiremeyecek. Bakar mısınız; marketlerden alış veriş yapmışla, alın ama giderken de toplayın. Çocuk bezlerine bakın, kumun altına sokuyorlar. Bu nasıl insanlık dışı bir olay anlayamadım. Bu çöplen sahilden toplandı. Getirdin, giderken de götür çöpünü. Kimse kusura bakmasın, şimdiden sonra bu plaja yiyecek içecek kimse getirmeyecek. Böyle bir şey olur mu ” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side