13 Temmuz 2024
33.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEARSLAN: EDİRNESPOR’U HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ

ARSLAN: EDİRNESPOR’U HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ

-

Edirnespor’un yeni Başkanı Yavuz Arslan, amaçlarının Edirne’ye yakışır güzel bir takım oluşturmak olduğunu söyleyerek, “takımı hak ettiği yere getireceğiz” dedi.

Edirnespor Kulübü’nün uzun süredir başkanlığını yapan Savaş Üner’in genel seçimlerde Milletvekili Aday Adaylığı nedeniyle görevinden ayrılmasının ardından takımın başına ikinci başkan Yavuz Arslan geçti.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Edirnespor’un yeni Başkanı Yavuz Arslan, Edirne’ye yakışır güzel bir takım oluşturarak, yeni sezonda iddialı olduklarını söyledi.

Arslan, “Dün itibarı ile Savaş başkandan görevi teslim aldık hayırlısı ile bundan sonra biz devam edeceğiz. İç transferi zaten bitirmiştik, dış transfere yöneldik bununla ilgili çalışmalarımız var. Edirne’ye yakışır güzel bir takım oluşturmak amacımız. Tabi, Play-Off’un içinde olmak istiyor ama gerekli sponsorları ve gerekli desteği alırsak şampiyonluğa bir takım oluşturmak elimizde. Kırkpınar Ağamız Seyfettin Selim bizim zaten sponsorumuz. Belediye Başkanımız Recep Gürkan bizden hiç desteğini esirgemiyor bizde onlarla birlikte iyi takım oluşturup yolumuza devam edeceğiz.

Ben 10 yıldır yönetici olarak Edirnespor’un içindeyim zaten 8 yıldır savaş başkanla beraberdik. Futbol şube sorumluluğu, ikinci başkanlık yaptım. Şimdi de Savaş başkan bırakınca tüzük gereği ikinci başkan olarak arkadaşlar beni uygun gördüler onlara teşekkür ediyorum. Edirnesporu hak ettiği yere getireceğiz. Amatörde çok zaman kaybettik. Yıllardan beri amatördük 3 yıldan beri 3.Ligde varız. Çabuk bir şekilde üste geçmemiz gerekir bize yakışan Edirnespor’un 2. Ligde hatta PTT Liginde olması gerekiyor. İnşallah bunlar olacak. Sezon Eylül ayında başlıyor. Tabi ki iddialıyız Play-Off içinde kalmamız lazım. Bunu yeni yapacağımız transferler belirleyecek. Edirnespora da iddialı bir takım olmak yakışır” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side