3 Temmuz 2022
19.6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEASAYİŞCAMBAZ: CHP ZİHNİYETİ KURGU VE ALGI OPERASYONLARINI SÜRDÜRÜYOR

CAMBAZ: CHP ZİHNİYETİ KURGU VE ALGI OPERASYONLARINI SÜRDÜRÜYOR

-

AK Parti Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Cambaz, CHP Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Sergen Kuru’nun sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma tepki gösterdi. Cambaz, “CHP zihniyeti hala masa başında oturduğu yerden kurgu ve algı operasyonlarını sürdürüyor” dedi.
 

AK Parti Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Cambaz, CHP Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Sergen Kuru'nun sosyal medya hesabı üzerinden Cumhurbaşkanına yönelik yaptığı paylaşımla ilgili açıklamada bulundu.  CHP Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Sergen Kuru'nun, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla partisine yakışanı yaptığını öne süren Cambaz, şunları kaydetti: “Yurdumuzun bir çok merkezinde çıkan/çıkartılan yangınlar sürerken, devletimiz tüm imkanları tüm azaları ile seferber olmuş şekilde bu yangınları söndürmeye ve yangınların vatandaşımızda açtığı yaraları sarmaya çalışırken, CHP Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Sergen Kuru, sosyal medya hesabında yaptığı dezenformasyona yönelik kurgusuyla, partisine yakışanı yaptı! Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, yangınların ilk anından itibaren gerekli tüm tedbirlerin alınması yönünde talimatlar vermişken, bugün de yangınları vuku yerlerinde gözlemlemeye ve acılı vatandaşlarımızla buluşmaya gitmişken, Sayın Cumhurbaşkanımızın alana inmek için kullandığı uçaktan karelerini kesip, alıp; sürecin önünü ardını anlatmadan sadece tek kare bir fotoğrafla Cumhurbaşkanımızı karalamaya ve hiç yakışık almayacak şekilde kendi partisinin genel başkanıyla kıyaslamaya çalışan CHP Edirne Gençlik Kolları Başkanı'nı kınıyorum” dedi.

CHP'nin tek bir kare fotoğrafla algı operasyonu yaratmaya çalıştığına dikkat çeken Cambaz; “Sizin, algı operasyonuyla, tek kare bir fotoğrafla karalamaya çalıştığınız o Cumhurbaşkanı, ilgili bölgelerdeki vatandaşımızın zararını azaltmak adına ilgili bölgeleri AFET BÖLGESİ ilan etti, Manavgat'ta vatandaşlarının arasındaydı, onlarla omuz omuzaydı, bölgenin acil ihtiyaçlarını karşılamak için 50 milyon TL'lik bir ödeneğe imza attı. Sizin algı operasyonlarıyla karalamaya çalıştığınız o Cumhurbaşkanı, dün olduğu gibi bugün de halkıyla yan yana, omuz omuzaydı… Vatandaşın yaralarını, acılarını dinledi, “devlet millet el ele” dedi ve tüm milletimizin bağrında açılmış yaraları sarmak için milletine ilk desteği o verdi. Acı olan şu ki; böylesi elim bir hadisenin ardından, tüm millet yek vücut ve birlik içinde olmamız gerekirken; CHP zihniyeti hala masa başında oturduğu yerden kurgu ve algı operasyonlarını sürdürüyor” ifadelerine yer verdi.


Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi