26 Haziran 2022
24.9 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEASAYİŞEDİRNE ÜLKÜ OCAKLARINDAN YAZ SPOR OKULU

EDİRNE ÜLKÜ OCAKLARINDAN YAZ SPOR OKULU

-

Edirne Ülkü Ocakları, “Yaz Spor Okulu” etkinliği düzenlemeye hazırlanıyor. Edirne Ülkü Ocakları İl Başkanı Ufuk Çapkur, düzenlenecek etkinliklere katılımın ücretsiz olduğunu açıkladı.
 

Edirne Ülkü Ocakları İl Başkanı Ufuk Çapkur, yaptığı yazılı açıklamada yaz spor okulu etkinliği düzenleyeceklerini açıkladı. Gençlerin yaz aylarında kötü alışkanlıklardan uzak durması ve zinde kalması için böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirten Çapkur, etkinliklere katılın ücretsiz olacağını, 5-18 yaş arasındaki çocukların 10 Temmuz tarihine kadar başvurularının kabul edileceğini ifade etti.

Çapkur açıklamasında, “Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur.” sözünün yanı sıra Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’in “Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı büyük bir savaş.” sözlerini kendimize şiar edinerek kollarımızı sıvadık. Türk gençliğinin yaz ayını verimsiz geçirmesi yerine spor yaparak zinde kalması ve her türlü bağımlılıktan ve kötü alışkanlıklardan uzak durması yegane gayemizdir. İşte bu amaçla ve bu ruhla Edirne Ülkü Ocakları olarak gençlerimizi “Yaz Spor Okulu”muza davet ediyorum” dedi. 

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi