24 Haziran 2022
15.5 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEASAYİŞGENÇLİK KOLLARI BAŞKANI TALHA ÇELEBİ OLDU

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI TALHA ÇELEBİ OLDU

-

Saadet Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Samet Kaya’nın Merkez İlçe Başkanlığına atanmasının ardından boşalan İl Gençlik Kolları Başkanlığına Talha Çelebi getirildi.
 

Saadet Partisi İl Gençlik kolları Başkanı Samet Kaya’nın geçtiğimiz günlerde Merkez İlçe Başkanlığı görevine atanmasının ardından, yapılan istişareler neticesinde Samet Kaya’dan boşalan İl Gençlik Kolları Başkanlığına da Talha Çelebi getirildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, “Halkımızın Saadet Partimize olan teveccühü her geçen gün artarak devam etmektedir.  Ekonomik sıkıntılar arttıkça halkımız bizi “Refahyol” hükümetindeki hizmetlerimizle anıyor ve o günleri arıyor. O günler uzak değil, inşallah yine gelecek.” şeklinde konuştu.

Saadet Partisi Edirne İl Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Talha Çelebi ise, “Bir milletin en önemli sermayesi gençliğidir. Ahlak ve maneviyatı güçlü, iyi eğitilmiş bir gençlik toplumu huzur, barış ve saadete kavuşturur. Biz, tüm insanlığın huzur, barış ve saadeti için varız ve bunun mücadelesini veriyoruz.” açıklamasını yaptı.


Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi