25 Haziran 2022
23.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEASAYİŞİBA’DAN 200 YATAKLI HUZUREVİ MÜJDESİ

İBA’DAN 200 YATAKLI HUZUREVİ MÜJDESİ

-

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Edirne’ye yapılacak 200 yataklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi projesinin Dünya Yaşlılar Günü’nde yer teslim töreninin yapılacağının müjdesini verdi.
 

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Yaşlıların geçmişten geleceğe büyük yol göstericiler olduğunu söyleyen İba, hiç kuşkusuz yaşlıların, geçmişin aynası geleceğin ise yol göstericileri olduğuna değindi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın girişimleri ile ülkenin her ilinde yaşlılar için açılan huzurevleri ve yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezleriyle daha huzurlu bir yaşam sağlandığına değinen Başkan İba, Edirne’ye yapılacak 200 yataklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi projesinin Dünya Yaşlılar Günü’nde yer teslim töreninin yapılacağının müjdesini verdi. Projenin 2021 yılı yatırım detay programında yer aldığını aktaran İba, Huzurevi’nin Edirne Merkez Fırınlar Sırtı Mevkiinde bulunan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne tahsisli alan 45.000 metrekarelik alanın yer teslim törenini gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.


Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi