19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kentteki bir AVM’de gerçekleştirilen dans gösterileri izleyenlerden büyük beğeni topladı.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Margi Outlet AVM’de dans gösterileri düzenlendi.
Edirne Koleji öğrencilerinin bale, vals ve jimnastik gösterileri yaptığı etkinlikte; Mady Dans Okulu öğrencileri de Latin dans vezeybek oynadı. Gösteriler, vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi.