1 Şubat 2023
7.7 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEAYAĞININ TOZUYLA MECLİSİ ZİYARET ETTİ

AYAĞININ TOZUYLA MECLİSİ ZİYARET ETTİ

-

Edirne Vali Yardımcısı olarak atandıktan sonra Özel İdare Genel Sekreter Vekili olarak görevlendirilen Eyyüp Batuhan Ciğerci, Edirne İl Genel Meclisi üyeleriyle bir araya geldi.

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Edirne Vali Yardımcısı olarak atanan 28 yaşındaki Eyyüp Batuhan Ciğerci, Edirne Valiliği tarafından İl Özel İdaresi’ne Genel Sekreter Vekili olarak görevlendirildi. Edirne İl Genel Meclisi’nin bugün gerçekleştirilen toplantısını ziyaret ederek meclis üyeleriyle tanışan Vali Yardımcısı Ciğerci, en kısa süre içerisinde genel tabloyla ilgili değerlendirmeler yapacağını ve yatırımların hızla devam edeceğini açıkladı.

Edirne Vali Yardımcısı ve Özel İdare Genel Sekreter Vekili Eyyüp Batuhan Ciğerci, “İnşallah bu süreçte mümkün mertebe Edirne’nin 253 köyüne dokunarak neler yapılabilir, kaymakamlarımızla, vali yardımcılarımızla ve sizlerle istişare ederek bunun gayreti içerisinde olacağız. İnşallah mahcup olmayız. Sayın valimizin talimatlarıyla bu göreve getirildim. Önemli olan ve en üzerinde duracağım konu da İl Özel İdaresi. Yapılan yatırımlar, projelerle ilgili neler yapılabilir, kısa sürede nasıl yol kat edebiliriz ilk önce bunların fotoğrafını çekip sonra kısa süre içerisinde yaklaşan bir bütçe var biliyorsunuz, önümüzdeki yılın da az çok tablosunu çizerek neler yapılabilir, bunların gayreti içerisinde olacağız.” dedi.

Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş de, Ciğerci’ye hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi