24 Haziran 2024
33.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEBAKAN YARDIMCISI TARIKDAROĞLU, EDİRNE’DE HUZUREVİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

BAKAN YARDIMCISI TARIKDAROĞLU, EDİRNE’DE HUZUREVİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

-

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu, Edirne’de huzurevi sakinleriyle bir araya geldi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu, üniversite öğrencilerinin oluşturduğu ‘Kanka-Tek’ programı kapsamında Edirne’ye geldi. Kentteki huzurevi sakinleriyle de bir araya gelen Bakan Yardımcısı Tarıkdaroğlu’na; Edirne Valisi Yunus Sezer, AK Parti İl Başkan Vekili Aydoğan Akıncı, AK Parti İlçe Başkanı Engin Makak ve kurum müdürleride eşlik etti.

Huzurevi sakinleriyle yakından ilgilenen Bakan Yardımcısı Tarıkdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını getirdiğini ifade etti.

Tarıkdaroğlu, “ Edirne, serhat şehri ve Osmanlı’nın başkentliğini yapmış çok kıymetli bir ilimizdir. Sayın Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ın talimatı ve selamı ile geldik. Burada hem Sayın Valimiz hem de İl Başkanımız ile birlikte Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Edirne’mizde mevcut durumunu yerinde görüp istişare ve değerlendirme toplantılarını yapmak üzere buradayız. Şu an bulunduğumuz huzurevimizde çok güzel bir projemiz hayata geçti. Yerinde izleme ve görme fırsatı bulduk. Fizyoterapist öğrenci arkadaşlarımız bir arada olup huzurevindeki yaşlılarımızın hareket kabiliyetlerini geliştirecek. Onlarla hemhal olup yakınlık kurmak, onların kendilerini yalnız hissetmemesi anlamında destek olmaları için güzel bir proje hayata geçirdik. Ben serhat şehri Edirne’de olmaktan duyduğum memnuiyeti bir kere daha ifade ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side