20 Mayıs 2024
14.3 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEBAŞKAN GENCAN AKIN MUHTARLAR VE HUZUREVİ SAKİNLERİYLE BAYRAMLAŞTI

BAŞKAN GENCAN AKIN MUHTARLAR VE HUZUREVİ SAKİNLERİYLE BAYRAMLAŞTI

-

Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, mahalle muhtarları ve huzurevi sakinlerinin bayramlarını kutladı.

Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, Edirne merkez ilçedeki mahalle muhtarlarıyla Edirne Belediyesi Protokol Evi’nde bir araya geldi.

Muhtarların Ramazan Bayramı’nı kutlayan Gencan Akın, her mahalle muhtarlığına bir belediye personeli görevlendireceklerinin de müjdesini verdi.

Akın, “Seçimden hemen kısa bir süre sonra bir araya geldik. Hem bayramlaşmak hem de bundan sonra yapılacak iş birliklerimizle ilgili bir değerlendirme yapalım istedik. Mahallelerdeki öncelikli çözüm ortaklarımız sizlersiniz. Bundan sonraki süreçte de iş birliklerimiz daha güçlü bir şekilde devam edecek. Hem bu anlamada fiziki koşullarınızı iyileştirmek hem de bundan sonraki süreçte de her mahalle muhtarlığımızda bir belediye personelimiz olacak. Bunun düzenlemesinin müjdesini vermek istiyorum. Sizlerle iş birliği yapmak ve üstelik çalışanlarımızla beraber sizlerin yanınızda olmamız bizim için çok önemli. Bu çalışmamızı bayramdan hemen sonra başlatacağız. Sizlerden de fiziki koşullarınızla ilgili taleplerimizi de dinleyeceğiz. Çok güzel bir dönem olacak. Birleştiğimiz nokta her mahallesiyle, her sokağıyla Edirne’nin daha iyi bir hale gelmesi için çalışacağız. 5 yıllık bir süre içerisinde çok çalışacağız, bu çalışmalarımızda hep beraber olacağız.” diye konuştu.

Muhtarlar buluşmasının ardından Edirne Huzurevini de ziyaret eden Başkan Filiz Gencan Akın, burada huzurevi sakinlerinin ellerini öpüp, hayırlı bayramlar diledi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side