20 Haziran 2024
34.3 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEBAŞKAN GENCAN AKIN’DAN 1 MAYIS MESAJI

BAŞKAN GENCAN AKIN’DAN 1 MAYIS MESAJI

-

Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Alın teriyle, emeğiyle çok zor şartlar altında ekmeğini kazanan ve Edirne’mize, ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan tüm emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.

Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Gencan Akın mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Göreve geldiğimizden beri kaynaklarımızı doğru kullanmak, çalışanlarımızın haklarını eksiksiz teslim edebilmek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Ülkemizde ve tüm dünyada işçi ve emekçiler tarafından birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü kutlanan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde hep birlikte meydanlarda olacağız.
Emekçilerimiz, sendikalarımız ve sivil toplum örgütlerimizle işbirliği içinde yürüttüğümüz çalışmalarımızın, ülkemizin daha parlak bir geleceğe yürüyüşünde büyük önem taşıdığı bilinciyle; alın teriyle, emeğiyle çok zor şartlar altında ekmeğini kazanan ve Edirne’mize, ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan tüm emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.”

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side