20 Mayıs 2024
21.6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEBAŞKAN GENCAN AKIN’DAN ANLAMLI ZİYARETLER

BAŞKAN GENCAN AKIN’DAN ANLAMLI ZİYARETLER

-

Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, Anneler Günü dolayısıyla Edirne Huzurevi sakinlerini ve 1997 yılında Tunceli’de teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen İstiklal Vardar’ın annesi Mihriban Vardar’ı ziyaret etti.

Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, Anneler Günü ziyaretleri kapsamında Edirne Huzurevi sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Gencan Akın, “Hayat tecrübeleriyle bizlere ışık tutan, sevgi ve şefkatleriyle kalbimizi ısıtan büyüklerimizin yanlarında olmak bizim için büyük bir mutluluk.

Değerli büyüklerimize sonsuz teşekkür ediyor, bir kez daha Anneler Günü’nü kutluyorum.

Anneler Günü vesilesiyle huzurevimizdeki değerli büyüklerimizi ziyaret ederek onlara sevgimizi ve saygımızı sunduk. Yüzlerindeki gülümseme ve içten sarılmaları kalbimizi ısıttı.

Edirne Huzurevi Müdürü Sayın İbrahim Irmak ve çalışanlarına misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

1997 yılında Tunceli’de teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen İstiklal Vardar’ın annesi Mihriban Vardar’ın da Anneler Günü’nü kutlamaya giden Başkan Gencan Akın, “Tüm şehit anneleri adına Mihriban annemizin ellerinden öpüyorum. Sizler bizlere emanetsiniz ve bu vatan için, bizler için çok kıymetlisiniz. Minnetimizi sunmak için evlerini bizlere açan, misafir eden Mihriban annemize çok teşekkür ediyorum. Bu vatan uğruna canını feda eden tüm şehitlerimizi bir kez daha saygıyla, şükranla, minnetle anıyorum. Tüm şehit annelerimizin ellerinden öpüyor, Anneler Günü’nü kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side