25 Nisan 2024
16.6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEBAŞKAN GÜRKAN'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN GÜRKAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

-

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, tüm Edirnelilerin ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutlayarak; bayramın tüm insanlığa sağlık, mutluluk, huzur, barış, kardeşlik ve esenlikler getirmesini temenni etti.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kurban Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Başkan Gürkan mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Sevgili hemşehrilerim, değerli Edirneliler; Bayramlar, kardeşliğin, paylaşmanın, sevgi ve saygının derinden yaşandığı özel ve güzel günlerdir. Bayramlar, bir yandan umutları canlandırıp, dargınlıkları ve kırgınlıkları unuttururken, insanların birbirlerine yakınlaşması, kaynaşması, kardeşlik bağlarının canlanması, birlik ve beraberliğin daha da güçlenmesine vesile olmaktadır. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Ne mutlu ki bu yıl da Kurban Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu bayramda da sevinçlerimizi, mutluluklarımızı sevdiklerimizle paylaşalım. Kızgınlıkları, kırgınlıkları bir kenara bırakarak, kucaklaşalım. Yardımlaşma, dayanışma ve kardeşlik duygularımızı güçlendirelim. Büyüklerimizi ziyaret edelim, küçüklerimizi sevindirelim. Bizi biz yapan bu bayramı da sevdiklerimizle doya doya yaşayalım. Huzur ve neşe içinde aileniz ve tüm sevdiklerimizle beraber geçireceğimiz nice güzel bayramlar dilerim. Edirne Halkı’nın ve İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı kutluyorum.”

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side