2 Şubat 2023
5.4 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEBAŞKAN İBA, 3 AYLARIN BAŞLANGICI DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI

BAŞKAN İBA, 3 AYLARIN BAŞLANGICI DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI

-

3 ayların başlangıcı dolayısıyla mesaj yayımlayan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, 26 Ocak 2023 Perşembe akşamı Regaip Kandili’nin idrak edileceğini de hatırlattı.
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içine alan üç aylara erişmiş olmanın huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, yazılı açıklamada bulundu.
Recep, Şaban ve Ramazan aylarının dayanışma, yardımlaşma, merhamet hislerinin üst noktaya ulaştığı, insanlığın erdemlerinin ve güzelliklerinin ortaya çıktığı aylar olduğunu vurgulayan Başkan İba, “Üç aylar ve içerisinde bulunan mübarek gecelerden nasiplenmek, Yüce Rabbimizin hikmetiyle buluşma ve rızasını kazanma adına bir fırsattır. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek gerekir. Rabbim birliğimizi daim etsin. Hayırlısı ile mübarek Ramazan ayına kavuşmayı nasip eylesin” dedi.
Mübarek üç ayların, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesi temennisinde bulunan Başkan İba, bu mübarek gecelerde bol bol dua edilmesini ve birlik-beraberliğin daim olmasını diledi.
Başta Edirneliler olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek üç aylarını tebrik eden Başkan İba, 26 Ocak 2023 Perşembe akşamı Regaip Kandili’nin idrak edileceğini hatırlattı.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi