24 Mayıs 2024
10.4 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEBELEDİYE BAŞKANI FİLİZ GENCAN AKIN’DAN KADIN FUTBOLCULARA DESTEK

BELEDİYE BAŞKANI FİLİZ GENCAN AKIN’DAN KADIN FUTBOLCULARA DESTEK

-

Karaağaç Arda Spor Kadın Futbol Takımı bugün Esenyurt Kartal Spor Kadın Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın da, kadın futbolcuların maçını tribünden izledi.

Kadınlar 3. Lig’de mücadele eden Karaağaç Arda Spor Kadın Futbol Takımı bugün Esenyurt Kartal Kadın Futbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın da, kadın futbolcuların maçını tribünden takip etti.

Maç öncesi stadyuma gelen Gencan Akın, kadın futbolculara moral verdi.


Gencan Akın, her zaman sporcuların yanlarında olacaklarını ifade etti.

Gencan Akın, “Karaağaç Arda Sporumuzun maçına geldik. Seçim öncesinde her zaman genç sporcularımızın yanında olacağımıza söz vermiştik. Her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz. Çok güzel bir an yaşadık hep beraber. Bundan sonra da hep beraberiz. Takımımıza da bol şanslar diliyorum; galibiyet bizimdir.” şeklinde konuştu.

Teknik Antrenör Emrullah Pirko da, bu sene Play-off’u hedeflediklerini söyledi.

Pirko, “Karaağaç Arda Sporumuzu en iyi yerlerde görebilmeyi arzu ediyoruz. Geçen sene deneyimimiz oldu; finalde kaybettik. Biz kalan maçlarımızı da kazanarak, takımımızı Play-off’a taşımak istiyoruz. Play-off’a taşıdığımız zaman kazanılan deneyimle Karaağaç Arda Sporumuzu ikinci lige çıkarırız.” dedi.


Takım Kaptanları Ayşegül Yağar ve Dilara Karabulut da, Edirne’yi en iyi şekilde temsil edebilmek adına mücadele ettiklerini belirttiler.
Yağar, “Şu an ikinci yarının dördüncü maçını oynuyoruz. Önümüzde önemli maçlarımız var. Hedefimiz yüksek. Bütün Edirne bizi destekliyor. Bunun için Edirne halkına teşekkür ediyoruz. Bu maçlarımızı alıp Play-off oynayacağız. Play-off’ta Edirne’mizi en güzel şekilde temsil edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Karabulut, “Ligimiz devam ediyor. Hedeflerimiz yüksek. Play-off oynayıp bir üst lige çıkmak istiyoruz. Başkanımıza, hocamıza, yönetimimize ve bize destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Edirne’mizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz.” dedi.Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side