21 Temmuz 2024
26.6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEBİRLİK HABER SEN’DEN KADRO TALEBİ

BİRLİK HABER SEN’DEN KADRO TALEBİ

-

Memur Sendikaları Konfederasyonu’na bağlı Birlik Haber Sen, PTT ve TRT’de İdari Hizmet Sözleşmeli ve Özel Hukuka Tabi çalışanların kadroya geçirilmesini istedi. Birlik Haber Sen Edirne İl Başkanı Süleyman Erçin, Edirne’de topladıkları 500 adet imzayı PTT Şubesi’nden Çalışma Bakanlığı’na gönderdi.

Memur Sendikaları Konfederasyonu’na bağlı Birlik Haberleşme ve İletişim Çalışanları Sendikası olan Birlik Haber Sen, TRT’de Özel Hukuka Tabi çalışanların ve PTT’de ise İdari Hizmet Sözleşmeli çalışanların kadroya geçirilmesi talebiyle Türkiye’de eş zamanlı basın açıklaması yaptı.

Birlik Haber Sen Edirne İl Başkanı Süleyman Erçin,  PTT Edirne Şubesi’nde yaptığı basın açıklamasında PTT ve TRT’de İdari Hizmet Sözleşmeli ve Özel Hukuka Tabi çalışanların kadroya geçirilmesi istemiyle Edirne’de 500 adet imza topladıklarını belirtti.

Erçin, “Memur Sendikaları Konfederasyonu iletişim çalışanları sendikasında yetkili sendika olan birlik Haber Sen olarak imza kampanyası başlattık. Bu kampanyada özellikle TRT ve PTT’de idari hizmet sözleşmeli personelin kadroya geçirilmesini istiyoruz. Bu konuda ilimizde 500 tane imza topladık. Bu imzaları Çalışma Bakanlığı’na göndereceğiz” dedi.

Erçin, Edirne’de topladıkları 500 imzayı PTT Şubesi’nden Çalışma Bakanlığı’na gönderdi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side