25 Nisan 2024
16.6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNECHP EDİRNE MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA OLCAY BAKKALCI ATANDI

CHP EDİRNE MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA OLCAY BAKKALCI ATANDI

-

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın danışmanı Olcay Bakkalcı, CHP Edirne Merkez İlçe Başkanlığına atandı. Atama hakkında açıklamalarda bulunan Bakkalcı, “Mahalle mahalle dolaşarak tüm vatandaşlarımızın ellerini sıkarak onlara merkez ilçe başkanlığımı duyurmak istiyorum. Görevlendirmeler yapıldıktan sonra aktif bir çalışma planıyla sahaya ineceğiz.” dedi.

CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Av. Burak Güngörmedi, sağlık sorunları nedeniyle geçtiğimiz günlerde görevinden istifa etmişti. Güngörmedi’den boşalan koltuğa Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın danışmanı Olcay Bakkalcı atandı. Basın mensuplarına atamayla ilgili açıklamalarda bulunan Bakkalcı, en kısa zamanda sahaya inerek aktif şekilde çalışacaklarını ifade etti.
CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Olcay Bakkalcı, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Sağlık sorunları sebebiyle görevini bizlere devreden Burak Güngörmedi başkanımıza acil şifalar diliyorum. İyileşerek aktif olarak aramızda görmek dileğiyle diyorum. Merkez ilçe başkanlığına atamamız oldu. Posta güvercini denilen sistemle genelde kayıtlı üyelerimizin cep telefonlarına bildiriler gönderilir. Ben bunu bu şekilde değil de mahalle mahalle üyeleri tek tek dolaşarak, ellerini sıkarak, gözlerinin içine bakarak onlara merkez ilçe başkanlığımı duyurmak ve onları partiye davet etmek istiyorum. İlk hareketim bu olacak. Belirli görevlendirmeler yapıldıktan sonra daha aktif bir çalışma planı ile birlikte sahaya ineceğiz. Zaten çok yakın zamanda partimiz start alacak. Biz de bu starta uyarak sürekli sahalarda olacağız.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side