19 Haziran 2024
22.7 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNECHP HEYETİ SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

CHP HEYETİ SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

-

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl Teşkilatı, seçim çalışmaları kapsamında Edirne’nin Tayakadın ve Orhaniye köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde seçim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. İl Başkanı Samet Kahraman, 28. Dönem Milletvekili Ediz Ün, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş ve partililer Edirne’nin Tayakadın ve Orhaniye köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi. 28 Mayıs’ta gerçekleşecek 2’nci tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu için destek isteyen partililer, vatandaşlara oy kullanma çağrısında bulundular.

Ziyaretlerle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Gürkan, “Tayakadın ve Orhaniye köylerimizde halkımızla buluştuk, Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu için destek istedik.  Buradan bir kez daha vatanını gönülden seven tüm hemşehrilerime sesleniyor ve yürekten inanıyorum; 28 Mayıs’ta atacağınız bir oyla bu düzen değişecek. Sandıktan asla vazgeçmeyin!  28 Mayıs bir referandumdur! Nasıl bir ülkede yaşamak istiyorsun. Şimdi Türkiye için #KararVer.” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side