22 Eylül 2022
12.7 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNECHP HEYETİNDEN TGD'YE ZİYARET

CHP HEYETİNDEN TGD’YE ZİYARET

-

Edirne’ye gelen CHP Milletvekilleri 9 Ağustos’ta Edirne’de yapılacak olan CHP Grup Meclis Toplantısına TGD Başkanı Orhan Doğan’ı ve Yönetim Kurulu üyelerini davet etti.


9 Ağustos’ta Edirne’de yapılacak olan CHP Grup Meclis Toplantısı öncesinde Edirne’ye gelen CHP’nin Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, İzmir Milletvekili Ednan Arslan, İstanbul Milletvekili Özgür Karabat ve Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu ve CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı Trakya Gazeteciler Derneği (TGD)’yi ziyaret etti.
Ziyarette TGD Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu.
CHP heyeti, TGD Başkanı Doğan ve Yönetim Kurulu üyelerini 9 Ağustos’ta Edirne Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi ve Belediye Konservatuarı’nda yapılan olan CHP Meclis Grup Toplantısına davet etti.
Ziyarette yerel basının önemine vurgu yapan CHP heyeti, basın özgürlüğünün ülke demokrasilerinin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TGD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Doğan, CHP heyetine ziyaretlerinde dolayı teşekkür etti.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi