1 Şubat 2023
6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNECHP MAHALLE GEZİLERİNE BAŞLADI

CHP MAHALLE GEZİLERİNE BAŞLADI

-

CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Olcay Bakkalcı, davet aldıkları bölgelerde programlar düzenleyerek, toplu üye kaydı yapmaya başladıklarını açıkladı.

CHP Edirne Merkez İlçe Başkanlığı tarafından mahalle gezileri düzenlenmeye başlandı. Dün akşam İstasyon Mahallesi’nde düzenlenen ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın da katılım gösterdiği programda; yaklaşık 20 kişinin de Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye kaydı yapıldı. Davet aldıkları bölgelerde programlar düzenlemeye devam edeceklerini belirten CHP Merkez İlçe Başkanı Olcay Bakkalcı, “Aldığımız karar doğrultusunda, işleri nedeniyle partiye gelip üye olamayan vatandaşlarımızın ziyaretine biz gideceğiz.” dedi.


CHP Merkez İlçe Başkanı Olcay Bakkalcı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Şu an merkez ilçe örgütümüz ve yönetimimizle aldığımız karar doğrultusunda, işi olan, işini bırakamayan ama bize üye olmak isteyen vatandaşlarımızın ziyaretine biz gidiyoruz, onların bir çayını içiyoruz. Dün akşam da merkez ilçe örgütü olarak bununla ilgili bir organizasyonumuz vardı; İstasyon Mahallesi’ndeydik. Davet ettiler ve biz de büyük bir gururla katıldık. Güzel bir etkinlik oldu. Çok kalabalık bir katılımla da, partimize üye oldular ve rozetlerini taktık. Belediye başkanımız Recep Gürkan ve il örgütümüz de katıldılar. Bizleri misafir eden üyelerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Programlarımız devam edecek. Birkaç tane daha davet var. Biz bir yer ayarlayıp, insanları oraya toplayıp üye kaydı yapmıyoruz. Karşıdan davet geliyor ve biz de icabet ediyoruz ve üye kayıtlarını gerçekleştiriyoruz. Bunun daha da çoğalacağını düşünüyorum. Bu şekilde hızlı bir şekilde de seçim startı vereceğiz. Dün akşam yaklaşık 20 kişinin üye kaydını yaptık.” ifadelerini kullandı.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi