25 Temmuz 2024
22.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNECHP SAHAYA İNDİ

CHP SAHAYA İNDİ

-

CHP Edirne Milletvekili Adayları, 14 Mayıs seçimlerine 29 gün kala sahaya inerek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

28. Dönem CHP Edirne Milletvekili ikinci sıra adayı Ahmet Baran Yazgan, üçüncü sıra adayı Ufuk Kanışkan ve dördüncü sıra adayı Ahmet Erken, 14 Mayıs seçimlerine 29 gün kala sahaya indi. CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, Merkez İlçe Başkanı Olcay Bakkalcı ve çok sayıda partili de vekil adaylarına ziyaretlerde eşlik etti.

Program öncesi açıklamalarda bulunan CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, “İktidara 29 günümüz kaldı. Edirne’den de çok ciddi bir oyla buna katkı sağlayacağız.” ifadelerini kullandı. Kahraman ayrıca birinci sıra adayı Ediz Ün’ün, Uzunköprü’deki programda aralarına katılacağını da söyledi.
Kahraman, “Bildiğiniz üzere geçen hafta adaylık sürecimiz tamamlandı. Dört adayımız kesinleşti ve bugün itibariyle adaylarımızla birlikte startımızı veriyoruz. Bugün merkez ilçede ve Uzunköprü’de başlıyoruz. Tüm ilçelerde aday arkadaşlarımızla beraber çalışmalarımızı yapacağız. Bugün itibariyle iktidara 29 günümüz kaldı. Biz buna çok inanıyoruz. Buradan da çok ciddi bir oyla katkı yapacağımızı düşünüyoruz. Bunun için de var gücümüzle çalışacağız. Birinci sıra adayımız Ediz Ün, şu anda burada yok ama Uzunköprü’de bizlere katılacak.” dedi.

İkinci Sıra Adayı Ahmet Baran Yazgan, Edirne’deki tüm vatandaşlara ulaşabilmek adına çok çalışacaklarını belirtti.
Yazgan, “Çalışmalara zaten başlamıştık ancak adaylık sürecinin bitmesiyle, bizim de adaylığımızın belirlenmesiyle daha güçlü ve beraber olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu süreçte Edirne’de ulaşabildiğimiz herkese ulaşmaya çalışacağız. Destekleri için örgütüme çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Üçüncü sıra adayı Ufuk Kanışkan da, “Edirne’de sıkılmadık el bırakmayacağız.” dedi
Kanışkan, “Daha önce zaten örgütlerimizle birlikte çalışıyorduk ama bugün adaylık süreciyle birlikte ilk çalışmamıza Edirne Merkezde başladık. Sıkılmadık el bırakmayacağız. Hedefimiz mutlak iktidar, Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı yapmak. Edirne’den buna çok ciddi bir katkı sunacağız.” şeklinde konuştu. Dördüncü sıra adayı Ahmet Erken ise, iktidar parolasıyla çok çalışacaklarının altını çizdi.
Erken, “Ben 27 yıldan beri kooperatifçilik ve aynı zamanda genel merkezde de Kooperatifler Genel Başkanı olarak devam ediyorum. Tabii biz de aynı diğer vekil adaylarımızın söylediği gibi, çalışmaya devam edeceğiz. Kırsalda gitmediğimiz köy kalmayacak, sıkmadığımız el kalmayacak.” dedi.


Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side