1 Şubat 2023
6 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNECHP’DEN ÇAVUŞBEY MAHALLESİ’NDE HALK BULUŞMASI

CHP’DEN ÇAVUŞBEY MAHALLESİ’NDE HALK BULUŞMASI

-

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen halk buluşmasının ikincisi Çavuşbey Mahallesi’nde yapıldı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın da katıldığı halk buluşmasında CHP’ye katılan vatandaşlara rozetleri takıldı. CHP Merkez İlçe Başkanı Olcay Bakkalcı, mahallelerde halkla buluşmaya devam edeceklerini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığı tarafından İstasyon Mahallesi’nden başlayan halk buluşması, dün akşam Çavuşbey Mahallesi’yle devam etti. CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile partililerin katıldığı halk buluşmasında coşkuyla karşılandıklarını söyleyen CHP Merkez İlçe Başkanı Olcay Bakkalcı, halk buluşmalarını mahallelerden gelen davet üzerine yaptıklarını ifade etti.

Bakkalcı, “Geçen hafta İstasyon Mahallesi’nden gelen davet üzerine burada halk ile buluştuk. Dün akşam da Çavuşbey Mahallesi’nden gelen davet üzerine örgütümüzle, belediye başkanımızla birlikte halkımızla buluşma gerçekleştirdik. İnanılmaz coşkuyla karşılandık. Mahallede partimize üye olmak isteyen vatandaşlara belediye başkanımızla birlikte rozetlerini taktık. Geleceğe dair sohbetlerimiz oldu. Hatta bize eğlence düzenlemişler. Çok güzel şekilde de uğurlandık. Birkaç mahalleden daha davet aldık. Kesinlikle kendi kurduğumuz bir düzene gitmiyoruz, gelen davet üzerine katılıyoruz ve orada halkımızla bir arada oluyoruz.

Merkez ilçe başkanlığına atandığımda çok daha değişik siyasi yol haritası izleyeceğimi paylaşmıştım. Bunu örgütümüzle birlikte halkımıza bundan sonra da hissettirmeye devam edeceğiz” dedi.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi