1 Haziran 2023
24.3 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNECHP’DEN KARAAĞAÇ ÇIKARMASI

CHP’DEN KARAAĞAÇ ÇIKARMASI

-

CHP Edirne İl Teşkilatları ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Karaağaç Mahallesi’ndeki vatandaşları ziyaret ederek, Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri için Kemal Kılıçdaroğlu’na destek istedi.

CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Milletvekili Ediz Ün, Merkez İlçe Başkanı Olcay Bakkalcı, kadın ve gençlik kolları üyeleri, Karaağaç Mahallesi’nde vatandaşları ziyaret etti. Heyet, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri için vatandaşlardan Kemal Kılıçdaroğlu’na destek olmalarını istedi.

Ziyaretle ilgili kişisel sosyal medya hesabından paylaşım yapan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Karaağaç’taki üreticilerimizle, halkımızla bir araya geldik!  13. Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu için destek istedik. 28 Mayıs’ta üreticiyi görmezden gelenler değil, alınteri döken, emek veren, mücadele eden milyonlar kazanacak! Yeniden üreten, ürettiğiyle zenginleşen bir Karaağaç, bir Türkiye için karar ver. Vatanını seven sandığa gelsin!” ifadelerini kullandı.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi