3 Haziran 2023
15.5 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEÇOCUK TRAFİK EĞİTİM PARKI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

ÇOCUK TRAFİK EĞİTİM PARKI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

-

Çocukların trafik, sağlık, çevre ve acil durumlarla ilgili eğitimler alabildiği Çocuk Trafik Eğitim Parkında, koordinasyon ve değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya başkanlık yapan Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık, “Eğitim verdiğimiz çocuklarımızın sayısını mümkün olduğunca arttırmanın faydalı olacağını değerlendiriyorum.” dedi.
Çocukların trafik, sağlık, çevre ve acil durumlarla ilgili eğitimler alabildiği Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nda, eğitim veren kurumların katılımıyla koordinasyon ve değerlendirme toplantısı yapıldı. Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Vali Yardımcısı Ali Uysal, İl Emniyet Müdürü Mustafa Alçalar, İl Jandarma Komutanı Abdulkadir Seri ve ilgili kurum müdürleri katıldı.
Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık toplantıda yaptığı değerlendirmede, “Yapılan bu çalışmada birçok kurumun başarılı bir koordinasyonla bir araya geldiği ve verimli bir çalışma sergilendiği görülüyor. Öncelikle başarılı çalışmaları için her bir katılımcı kurumumuza teşekkür ediyorum. Ayrıca çevre bilinci ile ilgili eğitimler, AFAD ile ilgili eğitimler ve dışardaki bazı yerleri gezdirerek, sahada göstererek eğitim verilmesi burada yapılan çalışmaların ne kadar özellikli olduğunu gösteriyor. Tabi birçok konu başlığı altında eğitim verilen trafik parkımızda, misafir ettiğimiz, eğitim verdiğimiz çocuklarımızın sayısını mümkün olduğunca arttırmanın faydalı olacağını değerlendiriyorum. Edirne’miz bu trafik eğitim parkını ilk kuran iller arasında, dolayısıyla bizlerde mevcut başarıların üzerine koymak, daha çok çocuğumuza ulaşmak, eğitim vermek için gayret sarf etmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi