13 Temmuz 2024
33.2 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEÇOCUKLARA SİNEMA GECESİ DÜZENLENDİ

ÇOCUKLARA SİNEMA GECESİ DÜZENLENDİ

-

Edirne Belediyesi Hasan Ali Yücel Çocuk Müzesi’nde açık havada “Sinema Gecesi” düzenlendi. Animasyon- Bilim Kurgu dalında Oscar ödülüne layık görülen, tüketim çılgınlığına ve insan türünün kendi yaşadığı doğal çevreye verdiği zararlara dikkat çeken WALL-E filmi, Sinema Gecesi’nde sanatsever çocuklarla buluştu.

Edirne Belediyesi Hasan Ali Yücel Çocuk Müzesi, çocukları ve ailelerin katılımıyla sinema etkinliği gerçekleştirdi. Açık havada düzenlenecek Sinema Gecesi’nde Animasyon ve Bilim Kurgu dalında Oscar ödülü alan WALL-E isimli film gösterime sunuldu. Açık havada ücretsiz olarak gerçekleştirilen etkinliğe çocuklar ve ebeveynleri katıldı. Ayrıca Edirne Belediyesi etkinliğe katılan tüm sinemaseverlere patlamış mısır ve içecek ikramında bulundu.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Bu güzel sonbahar akşamında Hasan Ali Yücel Çocuk Müzesi’nde muhteşem bir etkinliğe imza attık. Sinema Gece’mizde Oscar ödüllü animasyon filmi WALL-E bizlerle buluştu; ebeveynlerimizi ve çocuklarımızı bambaşka bir yolculuğa çıkardı.

Katılan tüm misafirlerimize sonsuz teşekkürler. Çocuklarımızın hayatında fark yaratmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side