19 Haziran 2024
22.7 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNECUMHUR İTTİFAKI’NDAN ENEZ, İPSALA VE MERİÇ’E ZİYARET

CUMHUR İTTİFAKI’NDAN ENEZ, İPSALA VE MERİÇ’E ZİYARET

-

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan ve beraberindeki partililer, Enez, İpsala ve Meriç ilçelerine ziyarette bulundu.

28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri öncesinde Cumhur İttifakı Edirne’de ziyaretlerini hızlandırdı. Enez, İpsala ve Meriç’te gerçekleştirilen ziyaretlerde AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve partililer yer aldı.

Saha çalışmalarına ilk olarak Enez’den başlayan Cumhur İttifakı üyeleri, Enez AK Parti İlçe Başkanı Ali Mercanoğlu ve ilçe teşkilatı ile değerlendirme toplantısı düzenledi. Ardından MHP Enez İlçe Başkanı Serkan Güner ve yönetimine ziyarette bulunuldu. Cumhur İttifakı üyeleri sonrasında Enez Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hakkı Can, Enez Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Lütfü Arabacı, Enez Ziraat Odası Başkanı Mehmet Oskan ve Trakya Birlik Enez Yağlı Tohumlar Satış Kooperatifi Müdürü Zafer Kervan’ı da ziyaret etti.

Cumhur İttifakı üyeleri İpsala’da da esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi. İlk olarak AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş ile değerlendirme toplantısı yapan Cumhur İttifakı üyeleri, ardından MHP İlçe Başkanı Mehmet Özçiftçi, 222 Sayılı İpsala Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Kenan Balcı, İpsala Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Darcan, İpsala Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İlhan Dalkıran ve İpsala Ticaret Borsası Başkanı Necmi Sezer’i ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan İba, STK’lar ile dayanışma ve temas halinde çalışmayı sürdüreceklerini belirterek, büyüyen Türkiye için STK’ların desteklerinin çok önemli olduğunu dile getirdi. Cumhur İttifakı üyelerinin son adresi ise Meriç oldu. İlçe merkezi, Küplü ve Subaşı Beldeleri ile ilçeye bağlı köylerde ziyaretlerde bulunan Cumhur İttifakı üyeleri, 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için vatandaşlardan destek istedi.


Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side