8 Ağustos 2022
22.5 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNECUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMAN MİNDER, SELİMİYE MEYDANI’NI ZİYARET ETTİ

CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMAN MİNDER, SELİMİYE MEYDANI’NI ZİYARET ETTİ

-

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Minder, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla düzenlenen Selimiye Meydanı’nı ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Bir dizi ziyaretler için kente gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Minder, Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva ve beraberindeki heyet AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba tarafından karşılandı.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Minder, Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva ve beraberindeki heyeti Edirne’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan İba, ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.

Buradaki görüşme ve fikir alışverişinin ardından Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Minder, Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva ve beraberindeki heyet ile birlikte yola çıkan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Edirne Valisi Ekrem Canalp’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Vali Canalp, Minder, beraberindeki heyet ve Başkan İba’ya teşekkür etti.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Minder ve beraberindeki heyet ile birlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla düzenlenen ve yıllar sonra hak ettiği görünüme kavuşan Selimiye Meydanı’nı ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yapılan düzenleme çalışmaları sonrası Selimiye Meydanı’nın kente yeni bir ivme kazandırdığını aktaran AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Mimar Sinan’ın ustalık eseri Selimiye Camii’nin güzelliğinin de belirgin şekilde ortaya çıktığını ifade etti.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi