28 Mayıs 2023
15.4 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNECUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANLARI EDİRNE’DE

CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANLARI EDİRNE’DE

-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanları Prof. Dr. Yekta Saraç, Dr. İsrafil Kışla ve Ahmet Minder, Ak Parti Edirne Teşkilat Bulaşması programı kapsamında Edirne’ye geldi. Ak Parti İl Başkanı Belgin İba, Cumhurbaşkanı Başdanışmanlarının deneyimlerini partililerle paylaşacağını söyleyerek, “Edirne’mizde de aynı güç ve motivasyonla tüm hedeflerimize tek tek ulaşacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanları Prof. Dr. Yekta Saraç, Dr. İsrafil Kışla ve Ahmet Minder, Ak Parti Edirne Teşkilat Bulaşması programı kapsamında Edirne’ye geldi. Cumhurbaşkanı Başdanışmanlarından Dr. İsrafil Kışla ve Ahmet Minder, Ak Parti Edirne il başkanlığına gelişinde İl Başkanı Belgin İba, Milletvekili Fatma Aksal ve partililer tarafından karşılandı.

Ak Parti İl Başkanı Belgin İba, parti toplantı salonundaki Teşkilat Bulaşması programının açılışında yaptığı konuşmada Ak Parti’nin büyük bir aile olduğunu, kurulduğu günden bugüne milletin sesi ve vicdanı olduğunu söyledi.

İba, “Bizler milletimiz için, büyük ev güçlü Türkiye için liderimizin izinde bir araya gelmiş, bir siyasi parti olmanın çok ötesindeyiz. Bizler çok büyük bir aileyiz. Hamurunu milletimizin yoğurduğu, istikametini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği, kurulduğu günden bugüne milletin sesi ve vicdanı olan bir partiyiz. Dün olduğu gibi bugün de gelecekte de gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Partimizi ve ülkemizi 2023 hedeflerine beraber taşıyarak bugüne dek yazdığımız başarı hikayelerine yenilerini ekleyecek bir aileyiz. Edirne’mizde de aynı güç ve motivasyonla bir olacak birlik olacak hep beraber tüm hedeflerimize tek tek ulaşacağız. Bu yolda bizlere destek olmak, deneyimleriyle yeni ufuklar açmak için Edirne’ye gelen hocalarımızı saygıyla selamlıyorum. Kendilerine ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.

İl Başkanı Belgin İba’nın açılış konuşmasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi