17 Haziran 2024
32.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEEDİRNE ÜLKÜ OCAKLARININ YENİ YÖNETİMİ TANITILDI

EDİRNE ÜLKÜ OCAKLARININ YENİ YÖNETİMİ TANITILDI

-

Ülkü Ocakları’nın yeni Edirne İl Yönetim Kurulu üyelerinin tanıtımı yapıldı. Edirne İl Başkanı Sertan Deniz, merkez ve tüm ilçelerde oluşumları tamamladıklarını, en kısa zamanda Ülkü Ocağı olmayan ilçelerde de Ocak açacaklarını söyledi.

Ülkü Ocakları Edirne İl Yönetim Kurulu’nun tanıtım toplantısı Karaağaç yolu üzerinde bulunan bir kahvaltı salonunda yapıldı. Yeni yönetim kurulu üyeleri ve ocak üyelerinin katılımıyla yapılan tanıtım toplantısı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Edirne Ülkü Ocakları İl Yönetim Kurulu Başkanı Sertan Deniz, yaptığı konuşmada 14 Nisan’da görevi devraldıklarını belirterek, tüm ilçelerde oluşumları tamamladıklarını açıkladı.

Deniz, “Edirne’de göreve geldiğimden beri yaptığım gözlemler ve araştırmalar ile birçok eksikliğin giderilmesi konusunda planlamalarımızı yaptık, yapmaktayız ve yapacağız. Öncelikli olarak il merkezimizde ve 8 ilçemizde oluşumlarımızı ayrıca yönetimlerimizi tamamladık. Yöneticilerimizin, her ilçemizden ve büyük köy merkezlerinden olmasına çaba gösterdik. Şimdiden hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Şimdiki hedefimiz, Ülkü Ocağımız olmayan ilçelerimizde Ocak Başkanlarımızı seçerek en kısa sürede yapılanmalarımızı tamamlayarak İlçe Ocaklarımızı açmak olacaktır. Ben ve ekibim bu konuda çalışmalarımızı gece gündüz ayrımı gözetmeksizin sürdürmekteyiz. Planlamalarımızda 2 ay gibi bir sürede 4 İlçe Ocak başkanlık binamızı açacağımıza olan inancımız tamdır. Bu inancımı sizlerle paylaşmaktan onur ve şeref duyuyorum.

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin de ifade ettiği gibi “Kervanımızı taşlayan olursa, yolumuza çıkan bulunursa, tekerimize çomak sokmak için fırsat kollayan görülürse, buradan hepsini uyarıyorum, sanmasınlar kapandı kara kaplı defterler bir gün ödenecektir en ağır bedeller” dedi.

Deniz, spora önem verdiklerini, Edirne Ülkü Ocaklarına masa tenisi kazandırdıklarını söyledi.

Deniz, “Ben, sporun içinden gelen bir insanım. Bu yüzden spora çok önem veriyorum. Spor faaliyetlerimiz konusunda yönetimimizle beraber çalışmalarımıza başladık. İlk olarak Ocağımıza bir adet masa tenisi kazandırdık.

Ayrıca gençlerimizden de bir E-Spor takımı kuruyoruz. İnanıyorum ki kuracağımız E-Spor takımımız Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanlığımızın ismini altın harflerle tarihe geçirecektir” dedi.

Daha sonra yönetim kurulu üyelerinin tanıtımı yapıldı. Basın tanıtım etkinliği, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side