17 Haziran 2024
27.1 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEEDİRNE’DE GÜNDÜZ BAŞLAYAN KAVGA, GECE KANLI BİTTİ

EDİRNE’DE GÜNDÜZ BAŞLAYAN KAVGA, GECE KANLI BİTTİ

-

Edirne’de 2 grup arasında gündüz çıkan tartışma, gece saatlerinde alevlendi. Silahların, beyzbol sopalarının ve bıçakların konuştuğu kavgada; 4 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye olay, Talatpaşa Mahallesi Kasım Paşa Hamam Sokak’ta meydana geldi. Daha önce aralarında husumet olduğu öğrenilen 2 grup, gündüz saatlerinde kent merkezinde bulunan bir çay bahçesinde karşılaşınca aralarında tartışma yaşandı.
Daha sonra gece geç saatlerde Talatpaşa Mahallesi’nde tekrar iki grubun karşılaşması sonucu tartışma, silahlı kavgaya dönüştü. Mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine giden polis ekipleri kan izleri ve beyzbol sopalarıyla karşılaştı. Ayrıca olayla ilgisi olduğu belirlenen bir otomobil de olay yerinden çekici yardımıyla kaldırıldı. Yaşanan kavgada Y.S ve Ö.S. sırtlarından kurşunla yaralanırken M.G ve. A.G. beyzbol sopasıyla aldıkları darbeler sonucu yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, ilk müdahalenin ardından yaralanan 4 kişiyi Edirne Devlet Hastanesi’ne kaldırdı.
Mahalle sakinlerinden Sayime Çetin, silah seslerinden dolayı çok korktuklarını ifade etti.
Çetin, “Silah seslerini duyunca bütün çocuklara yere yatın dedim. Daha sonra yaralan gruptan bazıları bir şeyler konuşuyordu, bir şey anlayamadık. Dışarı çıktığımızda yerde uzanan yaralı gördük, yardım ettik” dedi.
Olayla ilgili inceleme devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side