3 Aralık 2022
5.4 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEEDİRNE’DE YENİ BİR RESTORAN AÇILDI

EDİRNE’DE YENİ BİR RESTORAN AÇILDI

-

Edirne’de yeni bir restoran, düzenlenen törenle hizmete girdi. Açılış törenine katılan Belediye Başkanı Recep Gürkan, “ekonomik olarak zor günler geçirdiğimiz böyle bir dönemde yeni bir işyeri açmak cesaret işidir” dedi.

Edirne’de İstasyon Mahallesi yeni adliye yanında yeni bir restoran düzenlenen törenle hizmete girdi. Mustafa Toprak, Didem Elibol, Cüneyt Erginler ve Neşe Erginler ortaklığındaki işyerinin açılış törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Belediye Başkanı Recep Gürkan, açılış töreninde yaptığı konuşmada işyerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Gürkan, “çok sıkıntılı günlerden geçiyoruz ekonomik anlamda ülke olarak. Bütün dünyada da var ama bizi biz ilgilendiriyoruz. Böyle bir dönemde yeni bir işyeri açmak yeni bir ekmek kapısı açmak gerçekten cesaret işidir. Ben aileyi kutluyorum bu cesaretleri için. Değerli şeflerle inanıyorum ki burada lezzet fırtınaları yaşanacak. Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

İşyeri yetkilileri, Edirnelilere en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını söylediler.

Mustafa Toprak, “Güzel tatlar ve nezih bir ortam için çok mücadele verdik. Bu güzel günümüzde bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Cüneyt Erginler, “Edirne’mize güzel bir mekan kazandırdığımıza inanıyoruz. Güzel lezzetler güzel tatlar, dünya mutfağımız var. Şefimiz Mustafa’nın Edirnelilere güzel tatlar vereceğine inanıyoruz” dedi.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi