5 Ağustos 2022
34.9 C
Edirne
Ana SayfaEDİRNEUZUNKÖPRÜ’DE KAVGA: 1 AĞIR YARALI

UZUNKÖPRÜ’DE KAVGA: 1 AĞIR YARALI

-

Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde aralarında husumet bulunan şahıslar, sokak ortasında kavga etti. Yaşanan olayda bıçak, sopa ve yumruk darbeleri alan 1 kişi ağır yaralandı.
Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde aralarında önceden husumet bulunan şahıslar, sokak ortasında kavgaya tutuştu. Çıkan kavgada, bir kişi ağır yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, arkadaşı A.A’nın kullandığı motosiklet ile gezen U.P’yi yolda gören M.A, aracını motosikletin üzerine sürdü. Burada bir kaza yaşanmadan kurtulan A.A ve U.P, biraz ilerledikten sonra M.A’nın arkalarından gelip gelmediğini kontrol etmek için bir marketin önünde durarak beklemeye başladı. Yolun karşısına geçerek beklemeye başlayan U.P, karşıdan üzerine doğru gelen araçtan kaldırıma çıkarak kurtuldu. Birkaç metre ilerledikten sonra duran araçtan inmeye çalışan şahısları durdurmak için motosikletini sürücü kapısına doğru iten A.A’ya yanında getirdiği sopayla saldırmaya başlayan araç sürücüsünü gören U.P, arkadaşı A.A’nın yanına gelerek araçtaki şahıslara vurmaya başladı. Araçtan inen M.A, yanında getirdiği kesici alet ile A.A ve U.P’ye saldırarak U.P’yi sırtından yaraladı. Aldığı darbeler ile yere yığılan U.P kanlar içerisinde kalırken arkadan gelen araçtan inen şahıslarda A.A ve yerde kanlar içinde kalan U.P’ye saldırmaya başladı. A.A yaşadığı korku ve aldığı yaraların etkisi ile olay yerinden koşarak uzaklaşırken M.A ve arkadaşları yerde yatan U.P’ye saldırmaya devam etti. Bir süre U.P’yi darp eden şahıslar, arkadan gelen bir araçtaki vatandaşların müdahalesi ile olay yerinden hızla uzaklaştı.
Yoldan geçerken yaşanan olaya müdahale eden vatandaş ise güvenlik güçlerine ve sağlık ekiplerine haber verdi. Hastaneye kaldırılan U.P’nin tedavisi sürerken hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.
Olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlatan güvenlik güçleri, olayın failleri M.A, Y.K, Y.E.İ, M.D, C.D’nin yakalanması için çalışma başlattı.

Gözden Kaçmasın

Son Günlerde Popüler

Edirne Ticaret Borsası Side

Trakya Bölgesi